×
Biznes i gospodarka separator
Budownictwo Energetyka Handel Infrastruktura Motoryzacja Nieruchomość Przemysł Rolnictwo Telekomunikacja Transport Turystyka Ubezpieczenia
Bankowość i finanse separator
Banki Fundusze Giełda Inwestycje Kredyty Lokaty Waluty
Nowe technologie separator
Audio-Wideo Fotografia Internet Komputery Oprogramowanie Telefony
Społeczeństwo separator
Konsument Podatki Praca i kariera Prawo Problemy społeczne Samorząd
Edukacja separator
Dziecko Nauka Szkolnictwo
Media separator
Internet Public Relations Reklama i marketing Telewizja, radio, prasa
Zdrowie i uroda separator
Choroby Kosmetyki Leczenie Leki i preparaty Medycyna Porady lekarza Profilaktyka Żywienie
Kultura separator
Film Literatura Muzyka Sztuka Teatr
Lifestyle separator
Dom i ogród Gwiazdy Kulinaria Moda Podróże Styl życia Wnętrza Zakupy
Opinie i komentarze separator
Bankowość Finanse Gospodarka Handel Marketing Materiał eksperta Nowe Technologie Podatki Praca i kariera
Poniższy materiał jest nadesłaną informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

Które e-gazetki w 2018 roku były najpopularniejsze wśród konsumentów? 11 sieci z nagrodami AdRI

Udostępnij na Facebook'uPolecamy Udostępnij na Twitter'zeTweetnij Udostępnij na LinkedIn'ie Udostępnij
Finał III edycji Programu AdRetail Inspirio (Fot. serwis agencyjny MondayNews)

W III edycji Programu AdRetail Inspirio (AdRI) nagrodzono najczęściej wyświetlane gazetki w największych na rynku serwisach i aplikacjach agregujących promocje. Leroy Merlin, Komfort Łazienki, Agata Meble, Carrefour, Intermarche, RTV EURO AGD, Super-Pharm, Rossmann, Pepco, SMYK i POLOmarket to tegoroczni zwycięzcy. Laureaci przyznają, że powyższy ranking to dobre zestawienie, które idealnie może motywować sieci handlowe do jeszcze większej rywalizacji o uwagę konsumentów w kanale online. I dodają, że przyznane wyróżnienia z pewnością zobowiązują do podnoszenia jakości tego typu publikacji.

Gala wręczania nagród za najczęściej wyświetlane gazetki w serwisach Grupy AdRetail, tj. Promocyjni.pl, PromoCeny.pl oraz Okazjum.pl, odbyła się w marcu br. w The Westin Warsaw Hotel. I tak w kategorii Dom i Ogród statuetkę odebrała sieć Leroy Merlin, Łazienki – Komfort Łazienki, a Meble – Agata Meble. Artykuły Spożywcze zdominował Carrefour, natomiast Sklepy Wielobranżowe – Intermarche. W zakresie RTV AGD zwyciężyła sieć RTV EURO AGD. W kategorii Zdrowie wyróżniono Super-Pharm, Uroda – Rossmann, zaś Odzież – Pepco. W kategorii Dzieci został nagrodzony SMYK. W ostatniej analizowanej grupie, tj. Polskie Sieci Spożywcze, wygrał POLOmarket.

– Zwycięstwo oznacza, że nasza gazetka jest uważana za najbardziej potrzebną na rynku w tej kategorii. To dla nas wielki sukces, zwłaszcza że jesteśmy młodą firmą. Działamy dopiero od trzech lat. Nagroda zagrzeje nas do jeszcze większej walki o to, żeby klienci znajdowali w naszych publikacjach najlepsze dla siebie inspiracje. Dodatkowo uważam, że ranking jest niezmiernie potrzebny sieciom do tego, żeby mogły ze sobą lepiej konkurować, poprzez ulepszanie swoich gazetek. Na tym zyskują przede wszystkim konsumenci – komentuje Ireneusz Hermanowicz, Kierownik Regionalny w Komfort Łazienki.

[Dane MS] W sądach zapada coraz mniej wyroków na alimenciarzy. Spadek rok do roku jest na poziomie ponad 10 proc.

W 2024 roku 26,4 tys. osób zostało skazanych za niepłacenie alimentów. Oznacza to spadek w ujęciu rocznym o 10,3%. Eksperci z dużą ostrożnością odnoszą się do tych danych. Twierdzą, że nie ma co się cieszyć, ponieważ skala problemu wcale się nie zmniejsza.

Natomiast, jak wyjaśnia Krzysztof Szultka, Dyrektor Marketingu POLOmarketu, e-gazetka jest dla sieci bardzo ważnym narzędziem uzupełniającym w marketingu mix. Firma konsekwentnie od lat prowadzi wielokanałową komunikację marketingową oraz wielonarzędziowo buduje lojalność. Promocja jest jednym z ważniejszych elementów tej strategii, a gazetka bardzo skutecznym jej nośnikiem. Czytelność, a także użyteczne i inspirujące treści, np. przepisy z programu kulinarnego sieci „Na Szlaku Smaku”, to wyróżniki zwycięskiej publikacji. Powodują one, że klienci chętnie po nie sięgają.

[OPINIE] Znani ekonomiści uspokajają. Ukraińska ustawa mobilizacyjna nie pogrąży naszego rynku pracy

Ukraińska ustawa mobilizacyjna nie wpłynie znacząco na sytuację na naszym rynku pracy. Co prawda Polskę może opuścić część z nich, ale nie będzie to zbyt duży odpływ. Do tego eksperci uspokajają, że nawet gdyby Ukraińcy masowo opuszczali nasz kraj, to i tak sobie z tym poradzimy.

– To wyróżnienie dowodzi, że dobrze identyfikujemy potrzeby klientów i właściwie na nie reagujemy. Wprowadzamy rabaty dla różnych grup odbiorców i nowe mechanizmy promocyjne, cieszy nas zatem fakt, że są one atrakcyjne dla konsumentów i chętnie poszukiwane. Nagroda to również zobowiązanie do tego, żeby podnosić jakość publikacji i śledzić aktualne trendy, stale myśląc o tym, jak stworzyć dla klienta wartość dodatkową – zapewnia Ilona Federowicz, Menedżer ds. Relacji Zewnętrznych w RTV EURO AGD.

Karol Kamiński, Przewodniczący Programu AdRetail Inspirio, podsumowuje, że tytuł najczęściej wyświetlanej gazetki jest faktycznym dowodem uznania zdobytego wśród konsumentów. E-gazetki stają się coraz popularniejsze. Nowe koncepty prezentacji, w tym rozwiązania interaktywności wewnątrz publikacji promocyjnych, znacznie rozwinęły podstawową formułę drukowanych materiałów. Dlatego w kolejnych edycjach, z pewnością coraz więcej uwagi konsumentów będzie kierowanej właśnie na nowoczesne rozwiązania.

Powyższy materiał jest informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść. Materiały zamieszczane w sekcji CENTRUM PRASOWE są samodzielnie opracowywane przez osoby i/lub podmioty trzecie. Materiały te mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez dziennikarzy/media.

NAJNOWSZE NEWSY

Przewiń do góry