×
Biznes i gospodarka separator
Budownictwo Energetyka Handel Infrastruktura Motoryzacja Nieruchomość Przemysł Rolnictwo Telekomunikacja Transport Turystyka Ubezpieczenia
Bankowość i finanse separator
Banki Fundusze Giełda Inwestycje Kredyty Lokaty Waluty
Nowe technologie separator
Audio-Wideo Fotografia Internet Komputery Oprogramowanie Telefony
Społeczeństwo separator
Konsument Podatki Praca i kariera Prawo Problemy społeczne Samorząd
Edukacja separator
Dziecko Nauka Szkolnictwo
Media separator
Internet Public Relations Reklama i marketing Telewizja, radio, prasa
Zdrowie i uroda separator
Choroby Kosmetyki Leczenie Leki i preparaty Medycyna Porady lekarza Profilaktyka Żywienie
Kultura separator
Film Literatura Muzyka Sztuka Teatr
Lifestyle separator
Dom i ogród Gwiazdy Kulinaria Moda Podróże Styl życia Wnętrza Zakupy
Opinie i komentarze separator
Bankowość Finanse Gospodarka Handel Marketing Materiał eksperta Nowe Technologie Podatki Praca i kariera
Poniższy materiał jest nadesłaną informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

Komunikat Grupy Interia.pl: Michał Giera nowym prezesem zarządu w Mobiem Polska

Udostępnij na Facebook'uPolecamy Udostępnij na Twitter'zeTweetnij Udostępnij na LinkedIn'ie Udostępnij
Michał Giera, prezes zarządu Mobiem Polska (Fot. Materiały Prasowe)

Z początkiem stycznia 2020 roku nastąpi zmiana na stanowisku prezesa Mobiem Polska. Na czele agencji marketingu mobilnego stanie Michał Giera, który zastąpi Norberta Kowalskiego.

Zamiana na stanowisku prezesa pozwoli dalej skutecznie rozwijać dostępną ofertę mobilną agencji, wzbogacać ją o nowe, konkurencyjne rozwiązania, a także wzmocni i przyspieszy proces integracji Mobiem z Grupą Interia.pl.

- W lutym wspólnie z Norbertem przygotowaliśmy roczny plan zmian w Mobiem, które miały nadać agencji dobry kierunek rozwoju - przygotować spółkę do funkcjonowania w bardzo konkurencyjnym środowisku i znaleźć jej lidera z doświadczeniem w branży mobilnej. Dzięki zaangażowaniu Norberta plan ten udało się wcielić w życie – mówi Artur Potocki, prezes zarządu Grupy Interia.pl. - Wierzę, że pod kierownictwem Michała Giery obrany kierunek zmian będzie kontynuowany – dodaje.

[OPINIE] Znani ekonomiści uspokajają. Ukraińska ustawa mobilizacyjna nie pogrąży naszego rynku pracy

Ukraińska ustawa mobilizacyjna nie wpłynie znacząco na sytuację na naszym rynku pracy. Co prawda Polskę może opuścić część z nich, ale nie będzie to zbyt duży odpływ. Do tego eksperci uspokajają, że nawet gdyby Ukraińcy masowo opuszczali nasz kraj, to i tak sobie z tym poradzimy.

Do końca marca 2020 roku Norbert Kowalski będzie pełnił funkcję vice prezesa zarządu w Mobiem, służąc agencji swoim doświadczeniem.

- To była dla mnie niesamowita roczna przygoda, która zakończyła się sukcesem, bo nawiązaniem współpracy ze świetnym specjalistą i niebawem nowym sternikiem Mobiem - Michałem Gierą. -Chciałbym bardzo podziękować Arturowi za zaufanie, którym obdarzył mnie w tak trudnym dla agencji okresie. Opłaciło się – mówi Norbert Kowalski. – To jednak jeszcze nie koniec. Przed nami ciągle ponad trzy miesiące wspólnej pracy nad przyszłością Mobiem – dodaje.

[SONDAŻ] Dyskonty i supermarkety czekają podczas Euro 2024 urodzajne żniwa. 87 proc. badanych zrobi tam zakupy

Jak wynika z najnowszego badania NielsenIQ i Grupy BLIX, smart shopperzy będą celebrować Euro 2024 głównie przy słonych przekąskach i piwie, a także napojach bezalkoholowych. Do tego wiadomo, że aż 87 proc. z nich zaopatrzy się w ww. towary w dyskontach lub supermarketach.

Michał Giera do zespołu Mobiem dołączył w czerwcu 2019 roku jako Head of Mobile Product. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Grupie WP, gdzie współtworzył multimedialną sieć reklamową AdTotal. Przez cztery lata budował także własny projekt z zakresu analityki aplikacji mobilnych – Snapp. Michał Giera to także prelegent licznych konferencji branżowych Forum IAB, Mobile Trends, oraz wykładowca mobile marketingu na warszawskich uczelniach.

Norbert Kowalski od przeszło 20 lat związany z mediami. Od stycznia 2019 roku pełni rolę Prezesa Zarządu spółki Mobiem Polska. Przez 10 lat pełnił obowiązki Dyrektora Zarządzającego AdRetail. Z Grupą Interia.pl związany jest od 2006 roku, gdzie był zastępcą dyrektora marketingu & PR oraz kierownikiem w dziale planowania mediów, a także pełnomocnikiem Zarządu ds. współpracy w Grupie Bauer, jako osoba odpowiedzialna za koordynację działań zmierzających do optymalnego wykorzystania potencjału grupy medialnej Bauer.

Źródło: Biuro Prasowe Mobiem Polska

Powyższy materiał jest informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść. Materiały zamieszczane w sekcji CENTRUM PRASOWE są samodzielnie opracowywane przez osoby i/lub podmioty trzecie. Materiały te mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez dziennikarzy/media.

NAJNOWSZE NEWSY

Przewiń do góry