×
Biznes i gospodarka separator
Budownictwo Energetyka Handel Infrastruktura Motoryzacja Nieruchomość Przemysł Rolnictwo Telekomunikacja Transport Turystyka Ubezpieczenia
Bankowość i finanse separator
Banki Fundusze Giełda Inwestycje Kredyty Lokaty Waluty
Nowe technologie separator
Audio-Wideo Fotografia Internet Komputery Oprogramowanie Telefony
Społeczeństwo separator
Konsument Podatki Praca i kariera Prawo Problemy społeczne Samorząd
Edukacja separator
Dziecko Nauka Szkolnictwo
Media separator
Internet Public Relations Reklama i marketing Telewizja, radio, prasa
Zdrowie i uroda separator
Choroby Kosmetyki Leczenie Leki i preparaty Medycyna Porady lekarza Profilaktyka Żywienie
Kultura separator
Film Literatura Muzyka Sztuka Teatr
Lifestyle separator
Dom i ogród Gwiazdy Kulinaria Moda Podróże Styl życia Wnętrza Zakupy
Opinie i komentarze separator
Bankowość Finanse Gospodarka Handel Marketing Materiał eksperta Nowe Technologie Podatki Praca i kariera
Poniższy materiał jest nadesłaną informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

Ceneo.pl udostępnia klientom nową formę płatności za zakupy. Wprowadza raty 5x0% od PayU [KOMUNIKAT]

Udostępnij na Facebook'uPolecamy Udostępnij na Twitter'zeTweetnij Udostępnij na LinkedIn'ie Udostępnij
Ceneo.pl udostępnia klientom nową formę płatności za zakupy / Fot. Materiały prasowe

Ceneo.pl udostępnia klientom nową formę płatności za zakupy: raty 5x0% od PayU. Użytkownicy platformy, kupując w ramach usługi Kup Teraz, mogą skorzystać z automatycznego rozłożenia płatności na 5 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%) przy transakcjach o wartości od 100 do 1 500 złotych. 5x0% to przystępna usługa, która daje szansę na dokonanie większych zakupów i jednocześnie umożliwia wybór produktów wysokiej jakości.

E-konsumenci wymagają coraz wyższego komfortu związanego z transakcjami online, a zyskują go m.in. dzięki dostępności różnych metod płatności. Rośnie też ich zainteresowanie sposobami odraczania płatności, w tym ratami. Z danych PayU wynika, że wśród kupujących online już 23% wypróbowało płatność odroczoną BNPL (z ang. „Buy Now, Pay Later”, czyli „kup teraz, zapłać później”), a 15% kupowało w internecie na raty. Wdrażając nowe rozwiązanie w postaci rat PayU 5x0% Ceneo.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kupujących.

PayU blisko współpracuje z Ceneo.pl od 2009 roku odpowiadając za obsługę płatności dla platformy zakupowej i konsekwentnie rozwijając zakres oferowanych form zapłaty za zakupy. Usługa 5x0%, która łączy w sobie cechy coraz popularniejszej wśród internautów płatności odroczonej (BNPL) oraz rat online jest kolejnym udogodnieniem dla użytkowników Ceneo.pl. Jestem przekonany, że to rozwiązanie zostanie przyjęte równie pozytywnie, jak np. udostępnione wcześniej płatności odroczone - mówi Tomasz Żołnierz, Head of Credit Business Development EMEA, PayU GPO.

W 2023 roku aktywni płatnicy zalegali ZUS-owi 19,4 mld złotych. To wzrost rok do roku o blisko 12 proc.

Na koniec 2023 r. niemal 628 tys. aktywnych płatników składek miało zadłużenie względem ZUS-u. Z tego wynika, że problem faktycznie dotyka ponad 20 proc. z nich. Do tego łączny dług płatników wyniósł 19,4 mld złotych, co stanowi wzrost o blisko 12% rdr.

Z badania przeprowadzonego przez Ceneo.pl wynika, że zdaniem ponad połowy właścicieli e-sklepów dla klientów najważniejsza jest cena. Z kolei kupujący online deklarują, że porównując ceny podejmują bardziej przemyślane decyzje zakupowe. Rozkładając zakup na raty mogą oni wybrać bardziej atrakcyjne dla nich produkty bez obciążania domowego budżetu.

Fiskus zainicjował w ub.r. ponad 9 tys. kontroli celno-skarbowych. Wzrost rdr. wynosi blisko 120 proc.

Jak wynika z danych Ministerstwa Finansów, w całym 2023 roku wszczęto o ponad 117% więcej kontroli celno-skarbowych niż w 2022 roku. Blisko 93 proc. z nich skończyła się pozytywnie. Fiskus stwierdził też nieprawidłowości na blisko 5 mld zł.

Na Ceneo.pl można porównać ceny produktów oferowanych przez różne sklepy, a także nabyć je bezpośrednio na platformie w ramach jednego koszyka i jednej płatności, korzystając z usługi Kup Teraz. Raty 5x0% pomogą naszym klientom lepiej zarządzać portfelem oraz wybierać najlepsze oferty bez konieczności natychmiastowego uiszczenia należności. Złożenie wniosku kredytowego jest proste i szybkie, umowę podpisuje się online za pomocą kodu z SMS - mówi Kamil Mońko, Product Owner w Ceneo.pl.

5x0% to jedna z dwóch opcji ratalnych oferowanych przez PayU dostępnych dla kupujących na Ceneo.pl, dostępna jest w ramach usługi Kup Teraz i po wyborze opcji Raty 0%. W przypadku chęci skorzystania z rat na wyższą kwotę lub potrzeby rozłożenia należności na więcej rat, dostępne są raty z oprocentowaniem, które również obsługiwane są 100% online.

Źródło: Ceneo.pl / PayU

Powyższy materiał jest informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść. Materiały zamieszczane w sekcji CENTRUM PRASOWE są samodzielnie opracowywane przez osoby i/lub podmioty trzecie. Materiały te mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez dziennikarzy/media.

NAJNOWSZE NEWSY

Przewiń do góry