25 styczeń 2020
 
Zapomniałeś hasła?  Kliknij tutaj

O nas

MondayNews.pl to serwis dla mediów w Polsce i za granicą. Z naszych materiałów korzystają zarówno duże, opiniotwórcze, jak i mniejsze, lokalne media – prasa, stacje telewizyjne i radiowe, a także portale internetowe. Wypowiedzi udzielają nam osoby publiczne, przedstawiciele instytucji państwowych (w tym szkół wyższych, ministerstw, agend rządowych i samorządów), eksperci z korporacji, a także z małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferujemy użyteczne informacje, ciekawe analizy i unikalne wyniki badań, m.in. w postaci tekstów, materiałów wideo i fotograficznych, grafik, animacji oraz plików dźwiękowych. Publikowane w serwisie zasoby są udostępniane mediom na zasadzie bezpłatnej licencji z wyjątkiem tzw. ekskluzywnych treści, które są płatne.

Materiały tworzą polscy i zagraniczni specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w wybranych sektorach, branżach i dziedzinach życia. Pracę całej redakcji koordynuje Zespół Newsroomu. Doświadczeni wydawcy śledzą na bieżąco najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie. Dział „Opinie i komentarze” powstaje przy udziale uznanych w kraju ekspertów.

Redakcja zajmuje się również tworzeniem na zlecenie (osób i firm bądź instytucji) wszelkiego rodzaju informacji, w tym publikacji prasowych i opracowań eksperckich. Zapewniamy także kompleksową opiekę podczas całego procesu powstania ww. treści, tj. dziennikarską, operatorską, graficzną i montażową. Specjalizujemy się również w skutecznej dystrybucji powyższych zasobów do mediów.

Najważniejsze informacje, interesujące i obiektywne spojrzenie, problematyka wywołująca szeroką, publiczną dyskusję to właśnie znajduje się w MondayNews.

MondayNews

Używamy plików cookies by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.