03 lipiec 2022
 
Zapomniałeś hasła?  Kliknij tutaj

O nas

MondayNews to serwis skierowany do mediów działających w Polsce oraz za granicą. Z naszych materiałów korzystają zarówno duże ogólnokrajowe, opiniotwórcze, jak i mniejsze, lokalne podmioty. Reprezentują one prasę, stacje telewizyjne i radiowe, a także portale internetowe.

Rozmówcami są znane osoby publiczne, najważniejsi przedstawiciele instytucji państwowych (w tym ministerstw, agend rządowych, samorządów i szkół wyższych), eksperci z korporacji, a także z małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Wydawcom oferujemy użyteczne informacje, ciekawe analizy i unikalne wyniki badań, m.in. w postaci tradycyjnych tekstów, depesz, materiałów wideo i fotograficznych, grafik, animacji oraz plików dźwiękowych. Większość publikacji jest udostępniana na zasadzie bezpłatnej licencji. Do wyjątków należą tzw. ekskluzywne treści, które są płatne.

Materiały tworzą dziennikarze i analitycy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w wybranych sektorach, branżach oraz dziedzinach życia. Pracę całej redakcji koordynuje Zespół Newsroomu.

MondayNews

Serwis posiada też dział „Opinie i komentarze”, który powstaje przy udziale znanych ekspertów. W autorskim wydaniu komentują oni najważniejsze bieżące wydarzenia, w tym m.in. gospodarcze, biznesowe i ekonomiczne.

MondayNews Polska posiada również własne Centrum Prasowe, które publikuje przychodzące do redakcji materiały (informacje prasowe, komunikaty, zapowiedzi wydarzeń) od firm oraz instytucji, w tym zarządów, rzeczników prasowych i agencji PR.

Ponadto Centrum Prasowe MN komercyjnie zajmuje się tworzeniem na zlecenie (osób i firm bądź instytucji) wszelkiego rodzaju informacji, w tym publikacji prasowych oraz opracowań eksperckich. Zapewniamy także kompleksową opiekę podczas całego procesu powstania ww. treści, w tym m.in.: dziennikarską, korektorską, operatorską, graficzną i montażową. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi wydawcami pomagamy także w skutecznej ich dystrybucji do mediów.

Najważniejsze informacje, ciekawe analizy i wyniki badań, interesujące i obiektywne spojrzenie, problematyka wywołująca publiczną dyskusję – to właśnie znajduje się w MondayNews.


Używamy plików cookies by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.