11 sierpień 2020
 
Zapomniałeś hasła?  Kliknij tutaj
Zespół MondayNews, 15 stycznia 2020 | 10:44
Masz ciekawego newsa? Napisz do wydawcy

Komunikat Grupy Interia.pl: Michał Giera nowym prezesem zarządu w Mobiem Polska

Komunikat Grupy Interia.pl: Michał Giera nowym prezesem zarządu w Mobiem Polska
Michał Giera, prezes zarządu Mobiem Polska (Fot. Materiały Prasowe)

Z początkiem stycznia 2020 roku nastąpi zmiana na stanowisku prezesa Mobiem Polska. Na czele agencji marketingu mobilnego stanie Michał Giera, który zastąpi Norberta Kowalskiego.

Zamiana na stanowisku prezesa pozwoli dalej skutecznie rozwijać dostępną ofertę mobilną agencji, wzbogacać ją o nowe, konkurencyjne rozwiązania, a także wzmocni i przyspieszy proces integracji Mobiem z Grupą Interia.pl.

– W lutym wspólnie z Norbertem przygotowaliśmy roczny plan zmian w Mobiem, które miały nadać agencji dobry kierunek rozwoju – przygotować spółkę do funkcjonowania w bardzo konkurencyjnym środowisku i znaleźć jej lidera z doświadczeniem w branży mobilnej. Dzięki zaangażowaniu Norberta plan ten udało się wcielić w życie – mówi Artur Potocki, prezes zarządu Grupy Interia.pl. – Wierzę, że pod kierownictwem Michała Giery obrany kierunek zmian będzie kontynuowany – dodaje.

Do końca marca 2020 roku Norbert Kowalski będzie pełnił funkcję vice prezesa zarządu w Mobiem, służąc agencji swoim doświadczeniem.

– To była dla mnie niesamowita roczna przygoda, która zakończyła się sukcesem, bo nawiązaniem współpracy ze świetnym specjalistą i niebawem nowym sternikiem Mobiem – Michałem Gierą. -Chciałbym bardzo podziękować Arturowi za zaufanie, którym obdarzył mnie w tak trudnym dla agencji okresie. Opłaciło się – mówi Norbert Kowalski. – To jednak jeszcze nie koniec. Przed nami ciągle ponad trzy miesiące wspólnej pracy nad przyszłością Mobiem – dodaje.

Michał Giera do zespołu Mobiem dołączył w czerwcu 2019 roku jako Head of Mobile Product. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Grupie WP, gdzie współtworzył multimedialną sieć reklamową AdTotal. Przez cztery lata budował także własny projekt z zakresu analityki aplikacji mobilnych – Snapp. Michał Giera to także prelegent licznych konferencji branżowych Forum IAB, Mobile Trends, oraz wykładowca mobile marketingu na warszawskich uczelniach.

Norbert Kowalski od przeszło 20 lat związany z mediami. Od stycznia 2019 roku pełni rolę Prezesa Zarządu spółki Mobiem Polska. Przez 10 lat pełnił obowiązki Dyrektora Zarządzającego AdRetail. Z Grupą Interia.pl związany jest od 2006 roku, gdzie był zastępcą dyrektora marketingu & PR oraz kierownikiem w dziale planowania mediów, a także pełnomocnikiem Zarządu ds. współpracy w Grupie Bauer, jako osoba odpowiedzialna za koordynację działań zmierzających do optymalnego wykorzystania potencjału grupy medialnej Bauer.

Źródło: Biuro Prasowe Mobiem Polska

ZOBACZ TAKŻE

Używamy plików cookies by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.