O nas

MondayNews.pl to agencyjny serwis informacyjny dla mediów w Polsce i zagranicą. Z naszych materiałów korzystają zarówno duże opiniotwórcze, jak i lokalne media – prasa, stacje telewizyjne i radiowe, a także portale internetowe. Wypowiedzi dla serwisu udzielają m.in. osoby publiczne, autorytety, eksperci, przedstawiciele instytucji państwowych (w tym ministerstw, agend rządowych, samorządów), korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw.

Wydawcą serwisu jest międzynarodowa spółka, obecna na polskim rynku medialnym i doradczym od blisko 10 lat. Tworzą go polscy i zagraniczni specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie (wydawcy, dziennikarze, publicyści, reporterzy, eksperci).

MondayNews oferuje wysokiej jakości wyselekcjonowane informacje, m.in. w postaci tekstów, materiałów wideo, fotograficznych, grafik i animacji oraz plików dźwiękowych. Materiały publikowane w serwisie udostępniane są mediom na zasadzie bezpłatnej licencji z wyjątkiem tzw. materiałów ekskluzywnych, które przekazywane są na zasadzie wyłączności i są płatne.

Zespół MondayNews zajmuje się również tworzeniem na zlecenie (firm i instytucji) wszelkiego rodzaju informacji prasowych, w tym: publikacji, opracowań eksperckich i materiałów reporterskich, realizacją materiałów fotograficznych i wideo, a także kompleksową opieką w zakresie powstania materiału tj. dziennikarską, operatorską, montażową i techniczną, jak również dystrybucją w.w materiałów do mediów w kraju i zagranicą.

Pracę całej redakcji koordynuje zespół Newsroomu. Doświadczeni wydawcy i dziennikarze śledzą na bieżąco wydarzenia w kraju i na świecie. Dział „Opinie i komentarze” tworzony jest przez ekspertów w danej dziedzinie. Serwis jest aktualizowany całą dobę, w trybie on-line.

Bieżące informacje, interesująca tematyka, problematyka wywołująca dyskusję to właśnie znajduje się w MondayNews!


Menu